Home Computing Laptops Laptop Screens 15.6″ LED B156XTT01.0 Laptop Screen
15.6″ LED B156XTT01.0 Laptop Screen
KSh 10,500.00
Compare
Add to wishlist
Category: Laptop Screens
Share:
Close
  • Description
  • Shipping & Delivery
Description
  • Brand: Touch Panel
  • Size: 15.6
  • Dimension: 12.6 x 8.8
  • Resolution: WXGA HD
  • Pixels: 1366 x 768
  • Type: LED
  • Backlight Lamp: DIODE
  • Pin Conncetion: 40 Pins
  • Side: Bottom Right
  • Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
Shipping & Delivery
Related products
14.0'' Slim 40 Pin Touch Laptop Screen
Compare
Quick view
Add to wishlist
Add to cart
KSh 18,000.00
15.6 Slim 40 Pin Connector Laptop Screen
Quick view
Add to cart
15.6" Slim Short 40 pin Laptop Screen